Jsme výživoví poradci a kouči zdravého životního stylu

S klienty se zaměřujeme na změnu životního stylu, tak aby byla pro ně přirozená a hlavně udržitelná. Cílem je zlepšit kvalitu života, zlepšit kondici- s tím je logicky propojeno zdraví.

Dlouhodobá komplexní péče je pro nás samozřejmostí a spokojenost našich klientů to nejdůležitější.

Naše příběhy

Zdravím Vás, mé jméno je Gabriela Tran a pocházím z Hodonína. O zdravou výživu a správnou životosprávu jsem se začala více zajímat v okamžiku, kdy jsem si uvědomila, že to co jím, velmi souvisí s tím, jak se cítím a jak mě to každý den ovlivňuje.

Jako většina lidí, tak i já jsem vyrůstala na tukových rohlících, babiččiných buchtách, omáčkách, uzeninách apod… tyto návyky nás velmi ovlivňují do budoucna, hlavně naše zdraví, jak se cítíme a jak se cítí naše blízké okolí. Mně osobně tyto špatné návyky ovlivnily natolik, že jsem se už na sebe nemohla dívat do zrcadla a cítila jsem se ve svém těle uvězněna, tak jsem začala měnit vše kolem sebe. Hledat to správné řešení, bez hladovění, abych si zdravotně neublížila.

Změnila jsem celkově uvažování nad sebou, začala jsem pravidelně cvičit, zdravěji jíst, správně pít a odpočívat. Náhle se začaly dít změny, váha šla dolů, lépe jsem se cítila, měla energii a lidi kolem mě se vyptávali, co dělám, jak jsem to dokázala. Je nutno podotknout, že celá cesta mě pohltila a hlavně bavila. Našla jsem se v tom a jak vždycky říkám: “ Tato změna mě přivedla na správnou cestu životem”. Dále jsem absolvovala kurz fitness instruktora a rozhodla jsem se pracovat ve Světě zdraví jako poradce pro výživu. Protože právě tady mi vše dává smysl. Přistupujeme ke každému klientovi individuálně, bez hladovění a diet. Na základě určení komplexni nutriční typologie, poznání fungování Vašeho těla, biochemického vyšetření krve, je možné sestavit individuální výživový plán tak, jak je Vám geneticky přirozené.

Za své životní rozhodnutí a zkušenosti popsány výše jsem vděčná, a proto Vám ráda pomohu s Vaším problémem nebo dosáhnout vysněného cíle a stanu se tak Vaší oporou. Dovolte mi poznat i Vás a získáte ty nejcennější informace o Vašem těle a výživě, které Vám zůstanou už na celý život. Na setkání s Vámi se budu těšit na pobočce v Hodoníně i Břeclavi. 

Motto: "Když opravdu chceš, dokážeš vše. “

Mé jméno je Miroslava Vránová,

vždy jsem se aktivně zajímala o medicínu a zdraví člověka, bylinky, četla knihy a časopisy o zdraví.

Na Světě zdraví se mi líbí, že řešíme každého klienta komplexně a nepohlížíme jen na problém s hmotností. Děláme totiž i biochemický rozbor krve, který posíláme k vyjádření naší lékařské radě, společně proto můžeme najít příčinu potíží a pomoci nejen se snižováním hmotnosti, ale zohlednit všechny aspekty tak, aby byl každý spokojený a eliminoval případné zdravotní potíže, někdy s váhou přímo související.

A to je to, co mě na tom nejvíce baví. Objednat se na konzultaci ke mne můžete do Břeclavské pobočky.

Mé jméno je Jitka Pavková, jsem majitelkou poboček Světa zdraví v Břeclavi i Hodoníně a rád bych se s Vámi podělila i o můj příběh.

Shon, stres, málo spánku a málo jídla, mi po 8 letech přivodilo zdravotní problémy (špatné zažívání, bolest žaludku), nehledě na to, že každý rok jsem měla díky tomu výkyvy váhy 6-10 kilo nahoru-dolů, i přesto, že jsem pravidelně cvičila.
Stravu jsem měla hodně nepravidelnou, ale nebyla nezdravá.
2 roky jsem poctivě dodržovala stravu a cvičila jsem, přesto 10 kilo, které jsem měla navíc, se mi ani nepohnuly. A tak jsem začala cvičit ještě víc a více si hlídat stravu a poslouchat zkrátka své tělo, co mi nedělalo dobře ihned jsem přestala jíst, bylo to opravdu psychicky náročné i na disciplínu, ale co jsem si za 8 let způsobila, nemůžu spravit za půl roku, to mi bylo jasné a tak jsem dál dodržovala režim, tak jak jsem si ho sama nastavila a zkoušela holt pokus omyl...

Byla to dlouhá cesta... nakonec se to zlomilo a váha se začala hýbat správným směrem, ale nemyslete si, že nějak rychle, tím, že jsem s tím bojovala sama a nevěděla co a jak, váha se nehnula více jak půl kila měsíčně, někdy jen 100g... Dala jsem tomu tedy ve finále 3 dlouhé roky, než jsem se tak nějak zase začala ve svém těle cítit lépe!

Víceméně o Světe zdraví jsem se dozvěděla až v okamžiku, kdy mne známí oslovili, jestli znám někoho z fitka, či výživového poradce, který je dobrý, dělá práci poctivě, žije tím a chtěl by se starat o jejich pobočku, kterou museli kvůli stěhování do zahraničí prodat.

Než ale někoho správného oslovím, chtěla jsem se o světe zdraví dozvědět víc, jak funguje, co dělá, kdo jsou jeho klienti... A byla jsem celým konceptem nadšená.
Hlavně jsem si uvědomila, že kdybych svět zdraví znala dříve nemusela jsem se sama 3 roky trápit formou pokus-omyl. Vhodné potraviny by mi určili hned a taky správný poměr tuků- bílkovina a sacharidů ve stravě.

Byla jsem tak myšlenkou světa zdraví uchvácená, že jsem to už nemohla nechat nikomu jinému a pobočku jsem převzala já, abych šířila dál tuhle skvělou myšlenku a pomohla tak více lidem, ať už mne podobným, nebo pomohla svým blízkým, přátelům a jejich přátelům... aby se zkrátka o konceptu světa zdraví dozvědělo co nejvíce lidí. Abych jim pomohla pochopit jak fungujeme a jak se lišíme od ostatních firem, že máme svou lékařskou radu a že zkrátka každého klienta řešíme komplexně, že to není jen o hubnutí, ale o změne životního stylu, o zdraví a o těch správných návicích, že u nás nikdo nedostane igelitku plnou koktejlů místo jídla, ale že ho naučíme vařit z běžně dostupných potravin... že to co se naučí může předat svým dětem a rodině. Že to není krátkodobá záležitost, že neslibujeme zázračné zhubnutí za měsíc, že se to ze začátku může zdát jako ta náročnější cesta, ale právě proto tu je Svět zdraví, aby klienty celou tou změnou provázel a podporoval...

Těší mě každý i na pohled malý úspěch každého klienta. Vždyť my měníme někdy životy lidí... zlepšení kondice vede ke zlepšení zdraví, vitality, kvality života... a to jsou ty nejkrásnější příběhy, které s námi naši klienti sdílejí a proto tahle práce dává smysl, proto to všichni děláme.
 
Doufám, že můj příběh někoho inspiroval a budu se na něj těšit u nás na poradně v Břeclavi nebo Hodoníně :)