Posilte svou imunitu těmito potravinami!

Posilte svou imunitu těmito potravinami!

Únor je za námi a co se týče nemocí, určitě mi dá každý za pravdu, že byl obdobím chřipek. Zima je prostě období roku, kdy těch nemocí je víc. Mnoho lidí má sníženou produkci vitaminu D kvůli nedostatku přímého slunečního záření, které tlumí náš imunitní systém. Podívejme se na to, co můžete udělat, abyste se vyhnuli tomuto nepříjemnému období.

Níže uvedené potraviny patří k nejsilnějším, které zvyšují imunitu, a které nám pomohou předcházet chřipce nebo dobu onemocnění výrazně zkrátí.

ČESNEK

Je velmi vysoký v alicinu /je zodpovědný za charakteristické štiplavé aroma česneku /, který je prokázán jako velmi účinný v boji proti virovým infekcím a bakteriálním infekcím. Dále obsahuje více než 100 sloučenin síry, které bojují proti infekcím. Nevýhodou je, že hodně lidem je po česneku těžko. Nahrazují ho sušeným česnekem, který není tak agresivní, ale ty benefity ztrácí. Každopádně pokud vám nevadí, snažte se konzumovat jeden stroužek česneku denně.

MED

Medsilné antibakteriální účinky, účinně ničí bakterie!

Nahraďte cukr medem – např. do zákusků, sladkých jídel, čaje, dresinků do salátů.

ZÁZVOR

Zázvor obsahuje takové chemické látky, které se zaměřují na viry. Je to přirozený prostředek proti bolesti a redukci horečky kvůli jeho protizánětlivým vlastnostem. Dále stimuluje pocení, což přispívá ke snížení tělesné teploty. Na internetu si vyhledejte recepty se zázvorem a naučte se s ním dochucovat pokrmy. Doporučujeme dále nastrouhat čerstvý zázvor do čaje a nakrájet na malé kousky. Přidejte med a určitě se vám uleví! 🙂

KUŘECÍ POLÉVKA – VÝVAR

Kosti jsou skvělým zdrojem vápníku a fosforu. Pokud nebudete šetřit zeleninou, také doplníte potřebné vitamíny a minerály.

CITRUSOVÉ PLODY – pomeranč, grep, citron, mandarinky

Už od názvu obsahují vysoký podíl vitaminu C, který má protizánětlivé účinky a posiluje imunitu – chrání náš organismus před škodlivými látkami.

DOPLŃKY STRAVY

Pokud se v lékárně zeptáte na doplněk stravy, který vám má posílit imunitu, paní vám jich jistě nabídne mnoho. My doporučujeme Probio Imuno – přírodní doplněk stravy, který obsahuje mateří kašičku, která podporuje přirozenou obranyschopnost a vitamin C. Dále zabraňuje růstu škodlivých látek, zlepšuje úroveň střevní mikroflórydlouhodobě posiluje odolnost organismu. Můžete jej zakoupit v každé pobočce Světa zdraví či na našem eshopu – > http://www.eshop-svet-zdravi.cz/.

 

 

 

 

 


Únava, stres, nadváha, necítíte se ve svém těle dobře = nejčastější trápení našich začínajících klientů. Nebuďte v tom sami a obraťte se na nás. Rádi Vám s tím pomůžeme a odhalíme Vám řešení. 

Stačí kliknout na tento odkaz, který Vás nasměruje na naše nabízené diagnostické konzultace. Zarezervujte si analýzu těla a konzultaci s výživovým specialistou JIŽ DNES.

 

 

Komplexní diagnostická konzultace za 1250,- Kč 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.