„Naučila jsem se zdravě a pravidelně jíst, zbytečně se nepřejídat,“ nadšeně popisuje naše klientka.

„Naučila jsem se zdravě a pravidelně jíst, zbytečně se nepřejídat,“ nadšeně popisuje naše klientka.

Jedno květnové odpoledne, když jsem čekala na dceru, až jí skončí kroužek, jsem si prohlížela internet v mobilu. Hned na mě vyskočila reklama o akční cenové nabídce do Světa zdraví, kde mi pomohou zhubnout.

dlouho jsem uvažovala o tom, že musím něco udělat se svojí postavou. Jelikož při mé výšce 163 cm jsem vážila 63,5 kg, překročila jsem již 40. a k tomu všemu se ještě blížilo léto.

Rozhodla jsem se udělat razantní krok.

Moc mě to lákalo, chtěla jsem to vyzkoušet, ale nic více jsem od toho neočekávala. Dalším plusem pro rozhodování bylo, že to nebudu mít daleko, protože Svět zdraví je v mém bydlišti. Velice mě překvapilo pěkné prostředí a ještě k tomu milý a usměvavý personál. Dlouho jsem se nerozmýšlela. Ze všeho, co mi oznámila a o čem mě informovala výživová specialistka, jsem byla jen „pav“ a hned jsem na vše řekla ANO.

Jelikož jsem typ, který miluje sladké a dává před ním přednost i před masem, jsem z tohoto měla trochu obavy.

Ale dle sestaveného jídelníčku jsem zjistila, že sladké mohu nahradit jinými potravinami a tím, že se budu stravovat pravidelně, nebudu pociťovat ani hlad.

Díky tomu, že začínalo léto a my máme zahrádku, byl start mnohem jednodušší z důvodu spousty zeleniny. Strach jsem spíše měla z potravin, které jsme doma k vaření nepoužívali, jako byl například kuskus, tofu. Tím jsem vařila i dvě jídla, pro sebe a pro rodinu.

Jen ale rodinka cítila krásnou vůni při vaření „mého“ jídla, chodili kolem jak mlsní psi a pořád chtěli ochutnávat, až se opravdu stalo, že mi půlku jídla snědli. A s úsměvem mi sdělili, proč takovou dobrotu nevařím i jim.

Již po 14 dnech byl na mě vidět výsledek. Byly dole sice 2 kg, ale už jsem si připadala lehčí. Je pravda, že když už se do něčeho dám, mám výdrž a dotáhnu vše až do konce a ještě jsem nad sebou měla dohled výživové specialistky. Velkou radostí pro mě bylo zjištění, že se opět mohu obléci do halenek kalhot a sukní, které jsem dala stranou a řekla jsem si, „někdy se do toho vejdu“. A ono to nastalo.

Po tří měsíční kůře jsem zhubla 7,5 kg a tím jsem se dostala na úžasných 56 kg. Toto bylo nad mé očekáváním, protože jsem nastupovala s tím, že mi bude stačit dát dolů je 4 kg.

Díky výživové specialistce a produktům, které také Svět zdraví nabízí, jsem dávala dolů jen tuky a pomocí cvičení, bez kterého to také nejde, jsem si udržovala svaly.

Pocit štěstí a radosti pro mě byla i reakce okolí, kteří mi chválili, jak dobře vypadám a co se sebou dělám, že jsem tak usměvavá a plná energie.

 

 

Pokud někdo opravdu chce udělat se sebou ráznou změnu, opravdu Svět zdraví mohu jen doporučit. Chce to ale také pevnou vůli. I když jsem na začátku byla skeptická, protože jsem již několika dietami prošla, toto zabralo.

Naučila jsem se zdravě a pravidelně jíst, zbytečně se nepřejídat. Cítím se hned mladší, snáze se mohu hýbat, nejsem unavená, udýchaná. 🙂

Tímto bych moc chtěla poděkovat celému kolektivu Světa zdraví v Břeclavi a hlavně výživové specialistce Miroslavě Vránové.

 


Zatímco odkládáme věci na později, život utíká. Začni se svým snem a cílem DNES! 

Komplexní diagnostická konzultace za 1250,- Kč 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.